Uczucie lekkiego ciała

mam uczucie lekkiego ciala, uczucie jak zginam reke to jest strasznie leciutka mam tez objaw ze czasem jak patrze na reke jak spie ze nie jest polaczona z moim cialem, jak robie obrot ramionami do tylu to dygocze mi glowa bylem u 3 neurologow i powiedzieli ze nie ma takich objawow jak uczucie lekkosci, nie radze sobie z tym leki psychotropowe tez nie pomagaja lezalem w szpitalu psychiatrycznym na to i nie pomogli, prosze o rade co zrobic bo jestem zalamany

Dzień dobry,

Nie mam jasności czy kontunuuje Pan leczenie poszpitalne.
Proszę udać się do swojego lekarza psychiatry (albo nowego, jeśli nie leczy się Pan) - i poinfomować go o występujących objawach.