Uczucie niepokoju i skoki temperatury ciała

Dzień dobry, Od kiedy pamiętam wszystkim się przejmuje i widzę same problemy, nawet błahe sprawy w moim odczuciu są poważne. Dużo o tym rozmyślam i po rozwiązaniu jednego problemu od razu znajduje następny. Od jakiegoś czasu odczuwam też dziwny niepokój (może lęk? sam tego nie umiem określić) wraz z lekkim ściskiem w brzuchu. Często mam także skoki temperatury i stany podgorączkowe. Dodam jeszcze, że mam bardzo niską samoocenę i bardzo często myślę że inni mnie obgadują.

Dzień dobry,

Proszę skorzystać z konsultacji u psychoterapeuty, bo tylko w kontakcie osobistym można określić czy i jakiej formy / metody pomocy Pan potrzebuje.
Pomoc może Pan uzyskać w ramach NFZ - np.: Poradnia Zdrowia Psychicznego lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.