Uczucie niewładnego ciała przed zaśnięciem

WITAM, mam w tej chwili 36 lat, ale od dzieciństwa, z różnym nasileniem, towarzysze mi pewne meczące mnie objawy. - gdy zasypiam mam wrażenie jakby ktoś odebrał mi moc, wydaj mi się, ze jeszcze nie spie, ze jestem świadoma, ale nie mogę eis ruszyć i mam wrażenie jak by jakaś mara siedziala nade mną. Najgorzej było w dzieciństwie i w okresie dojrzewania. Rodzice zabronili mi o tym mówić komukolwiek żeby nikt nie pomyślał ze jestem chora psychicznie.

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultację do lekarza psychiatry, który wyłącznie w kontakcie osobistym może zdiagnozować Pani trudności. Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ - w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Witaj,
powinnaś zgłosić się do specjalisty w celu dokładniejszego wywiadu i pogłębienia diagnozy,gdyż objawy mogą być następstwem przezytego urazu w przeszłości i towarzyszącego mu lęku.Nie wiemy na razie,jakie skutki powoduje ten stan w Twoim życiu/m.in.seksualnym/,zatem na pewno rozumiesz,w jakim obszarze wstępnie należy szukać powiązań.
Zachęcam do wizyty i pozdrawiam.