Uczucie obrzydzenia do sfery seksu

Dzień dobry, Mój problem dotyczy sfery seksualnej. Na myśl o seksie czuję obrzydzenie, kojarzy mi się ze zwierzęcością. Mam 23 lata uprawiałam już seks mam stałego partnera, którego kocham. Gdy byłam nastolatką moja mama zawsze bała się, że zajdę w ciąże, mówiła o niepohamowanych instynktach, zabraniała wielu rzeczy. Może to przez to. Dodam jeszcze, że seks czasem sprawia mi ból- ginekologicznie wszystko ok. Chcę poradzić sobie z tym problemem czuć ochotę na seks i dobrze go kojarzyć. Co robić?

Dzień dobry,

Pozostaje Pani udać się do np.: Poradni Seksuologicznej (w ramach NFZ - Warszawa, Dolna) lub prywatnie znaleźć psychoterapeutę i udać się na konsultacje, które mogą zakończyć się wspólną decyzją o podjęciu psychoterapii.