Uczucie oddalania się w związku i podejrzliwość

Witam, moim problemem jest..mój chłopak. Znamy się niedługo, to była szalona miłość, szybko się zaręczyliśmy, niedawno minęło nam pół roku. Niestety zauważyłam, że chyba się od siebie oddaliliśmy i mam wrażenie, że ogląda się za innymi. Jestem podejrzliwa. Ostatnio zauważyłam, że już nie mówi mi tak często jak kiedyś, że kocha, że tęskni.. Zauważyłam też, że przegląda strony na których ogląda inne dziewczyny, również gazety typu playboy. Co zrobić? Czy to normalne? Czuję, że się rozstaniemy..

Szanowna Pani,
mam wrażenie, że nie rozmawiała Pani o swoich obawach i spostrzeżeniach z partnerem. Proszę to zrobić. Uczucia się zmieniają, priorytety jak zawarcie małżeństwa i inne plany też, dla jednych partner może być atrakcyjny przez całe życie, ktoś inny szybko się nudzi, warto to wyjaśnić.
Proszę wybrać drogę, która pozwoli Pani przestać się zadręczać. Jeśli Pani podejrzenia się sprawdzą, to może pozwoli to Pani uniknąć wielu nieprzyjemności w przyszłości.
Serdecznie pozdrawiam,
KRN

Początek bywa intensywny, potem już zazwyczaj para potrzebuje nieco spokojniejszego tempa, a nawet nieco przestrzeni. wydaje się jednak, że Państwo jesteście stosunkowo krótko ze sobą. Może być tak, że partner zatroszczył się o nico przestrzeni dla Was, bo Pani dba o bliskość. Jak to się mówi, każda przesada jest niedobra. Pisze Pani, że jest Pani podejrzliwa, bo oznak tej bliskości jest mniej. Pyta tez Pani czy to normalne, że partner jest zainteresowany urodą innych kobiet. Myślę, że jest to normalne, zwłaszcza u mężczyzn. Mimo to porozmawiałabym o Państwa oczekiwaniach, o związku, potrzebach, wizji na przyszłość. Początek to dopasowywanie się, badanie, eksperymentowanie. Powodzenia.