Uczucie odrealnienia u 19-latka

Cześć mam problem a mianowicie od 8 miesiecy czuje sie dziewnie dzwnie czyli czuje sie jak bym byl lekko pijany albo pod wplywam jakis lekow badz narkotykow pomocy boje sieeeeeeeeee

Mgr Anna Rossa Psycholog, Katowice

Przez internet nikt Cię nie zbada. Zgłoś się do lekarza, a on już zdecyduje, gdzie dalej skierować. Takie dziwne uczucie może mieć z 10 przyczyn...