Uczucie odrzucenia przez męża

Witam mam problem z mezem zaniedbuje mnie odsuwa od siebie ostatnio kochal sie ze mna 10 grudnia ale nawet nie jakos dlugo i namietnie tylko stosunek i wszystko juz niczego nie rozumie co robic ,czuje sie odrzucona,dziekuje.

Witam, proszę porozmawiać z mężem na ten temat, opowiedzieć o swoich odczuciach. Może Pani także porozmawiać na ten temat podczas sesji z psychologiem do czego zachęcam. Pozdrawiam serdecznie.

Witam,
warto powiedzieć mężowi o swoich odczuciach. Być może jego zachowanie jest związane z inną stresującą sytuacją, może też nie zdawać sobie sprawy z tego, ze czuje się Pani odsunięta. Jeśli Pani nie pyta, nie rozmawia to łatwiej pisać czarne scenariusze. Zachęcam do podjęcia szczerej rozmowy.
Pozdrawiam

Prawdopodobnie brakuje w Państwa relacji trzech podstawowych składników miłości jakimi są: intymność, namiętność i zobowiązanie. Proszę spróbować porozmawiać z mężem o wszystkim, przede wszystkim o Pani potrzebach. Jeżeli rozmowa nie przyniesie oczekiwanego rezultatu, to znaczy nic się nie zmieni, zachęcam do zadbania o siebie i skorzystania z konsultacji psychologicznej. Pracuję także przez Skype, a także konsultuję telefonicznie. Zapraszam.

Pozdrawiam serdecznie!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA, COACH
www.nagrodzkacoaching.pl