Uczucie osamotnienia, izolacji

Od 6 miesięcy czuję się osamotniona i pozostawiona sama sobie . Izoluję się od bliskich , rodziny i całego społeczeństwa . Wiele razy próbowałam się targnąć na swoje życie i tylko raz prawie mi się udało gdyby nie przypadkowa osoba która mnie znalazła . Chodzę do psychologa ponieważ stwierdzono u mnie depresje , ale odnoszę wrażenie że te spotkania zamiast polepszać mój stan zdrowia psychicznego , to jeszcze bardziej go pogarszają . W jaki sposób można mi pomóc ?

Dzień dobry!

Obok stałego kontaktu z psychologiem, psychoterapii, istotna w leczeniu depresji jest także opieka psychiatryczna i przyjmowanie leków. Istnieje także możliwość stałej obserwacji szpitalnej, pobytu na oddziale dziennym szpitala albo udziału w grupie wsparcia, terapii grupowej, terapii zajęciowej.

Pozdrawiam!