Uczucie osłabienia nóg i mrowienie połowy twarzy

Witam, od jakiegos czasu mam dziwne uczucie w nogach. Jakby mrowienie ale nie bardzo intensywne. Czuje sie slabszy na nogach. Dzisiaj mialem wrazenie ze zdretwiala mi lewa czesc twarzy(i troche gory glowy) , wszystko czuje, nie jest to typowe zdretwienie bez czucia tylko takie jakby lzejsze. Strasznie sie denerwuje, wyczytalem na internecie ze sa to objawy stwardnienia rozsianego. Dodam ze mam 20 lat i nigdy mi nic nie dolegalo. Prosze o rade. Pozdrawiam

Niestety nie powiem absolutnie nic bez badania. Proszę iść do neurologa w miejscu zamieszkania. Raczej nie jest do SM.