Uczucie pełzania w ciele

Czuje jak by po moim calym organizmie cos pelzalo.Wszedzie w glowie,klatce piersiowej,brzuchu,udach-wszedzie.Ktos mi powiedzial,ze to moje narzady sie przesuwaja...po jedzeniu,ale w uchu?W udzie?Łydce?Jestem osoba nerwowa,zestresowana wciaz i wciaz.Moze to przez to.Czy to w ogole mozliwe?

Nie można stwierdzić zaburzenia na podstawie wyizolowanego objawu (jakim jest: uczucie pełzania w ciele), aczkolwiek brzmi to jak objaw psychotyczny. Proszę umówić się do lekarza psychiatry, najlepiej w poradni przyszpitalnej (nie potrzebuje Pani skierowania).