Uczucie pieczenia w cewce moczowej podczas oddawania moczu

Witam. Od pol roku piecze mnie cewka przy oddawaniu moczu. Z czasem doszlo pieczenie pochwy, bol lechtaczki. Na lechtaczce I wzdluz warg sromowych mniejszych po stronie wewnetrzej pojawily sie ranki.Wymaz z szyjki macicy i cewki wykazal ureaplazme tylko w szyjce macicy. Badanie nie wykazalo obecnosci grzybow. Zadnych bakterii w moczu.To wszystko zaczelo sie po antybiotykoterapii zapalenia pecherza, ktora zakonczylam tydzien przed wystapieniem objawow.czy to opryszczka czy objawy ureaplazmy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zarówno zakażenia Ureaplazmą jak i wirusem opryszczki. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego, który pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.