Uczucie pieczenia w nosie i gardle

witam piszę do was gdyż dziś od rana zaczeło mnie okropnie piec w nosie z lewej strony piec cała buzia oko prawe i zaczeło mnie boleć w pulsie dodam że niemam kataru ale czuję jak flegmy idą mi do gardła proszę mi napisać od czego to się dzieje

Małgorzata Panek

Mogą być to objawy zapalenia zatoki szczękowej. Czy jest Pani na coś uczulona? Mogą być to objawy związane z alergią lub infekcją. Proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam