Arytmia serca i nerwica u 25-letniego mężczyzny

Witam, od okolo tygodnia mam dziwne uczycie podczas lezenia lub przed spaniem. Mianowicie przed zasnieciem czuje jakby serce przestalo bic a po okolo sekundzie wraca do normy. Po tym mam uczucie nerwowosci przez pare sekund. Mam zdjagnozowana arytmie ktora prawdopodobnie jest od nerwicy na ktora biore Betaloc ZOK 25. Rowniez od okolo tygodnia czesto wieczorami mam puls ponizej 60 (55-52). Podczas siedzenia lub chodzenia czuje arytmie jako "potkniecie".

Proszę się zgłosić do swojego lekarza kardiologa w celu wykonania badań (np. EKG, holter) i ewentualnej weryfikacji dotychczasowego leczenia. Opisywane objawy mogą same w sobie budzić lęk i obawy, więc należy się nimi zająć i wyjaśnić ich przyczynę, a następnie wdrożyć odpowiednie postępowanie. Dopiero potem można rozważać ewentualne leczenie związane z potencjalną nerwicą - psychoterapię i/lub farmakoterapię.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza