Uczucie przygnębienia i myśli samobójcze

Witam mam 23 lata od jakiś 3 tygodni nie mam ochoty do życia ciągle czuję się przygnębiony gdy wstaje rano czuję się jak bym nie był sobą mam straszne kłopoty z pamięcią i myśli samobójcze i ciągle jestem śpiący

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry, który wyłącznie w kontakcie osobistym może zdiagnozować Pana dolegliwości i zaproponować najlepszą formę leczenia Pana.
Pomoc może Pan uzyskać w ramach NFZ (np.: Poradnia Zdrowia Psychicznego) lub prywatnie.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza