Uczucie przygnębienia, smutku i złości

nie chce nic przygnebia mnie wszystko smutek zlosc rozczarowanie duszenie w sobie mysli

Dzień dobry,

Jeżeli jednak chciałaby Pani (?) zmienić swoją sytuację - swój stan przeżywania, funkcjonowania - to jak najbardziej namawiam na podjęcie leczenia. Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i/lub psychiatrę, którzy odpowiednio dalej Panią pokierują.