Uczucie psychicznego rozdarcia

Nie wiem jak mam dalej zyc.Psychicznie czuje sie rozdarta.Czuje jak by ktos dal mi ciezki krzyz na plecy i kazal go niesc tak dlugo az...No wlasnie az co?Padne czy skoncze ze soba.Biologiczny ojciec dziecka uciekl.Zostalam sama ze wszystkim,nie przyznal sie do dziecka choc to jego.Sad kaze mi zwrocic koszty sadowne.Nie stac mnie na to.Jestem w rozsypce.Chodze na terapie,ale to juz nie pomoze.Nie mam sil zyc a przezciez musze,mam syna.Pomocy:(

Dzień dobry!

Obok psychoterapii drogą leczenia stanów depresyjnych i wsparciem w momentach życiowych kryzysów może być także leczenie psychiatryczne i farmakoterapia.
Pomoc i wsparcie (także prawne i finansowe) może Pani otrzymać także w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, Centrum Praw Kobiet, Centrum Interwencji Kryzysowej itp.

Pozdrawiam!