Uczucie pustki w głowie i problemy z myślami

Witam odczuwam zero myslenia tak jak bym nic nie wiedziala o zyciu nic mi do glowy nie przychodzi ciagla pustka bezradnosc nie umiem rozmawiac z ludzmi przez ta pustke nie moge funkcjonowac normalnie co robic.

Witam. Podaje pani objawy stanu, w którym teraz pani się znajduje. Radziłabym zgłosić się jak najszybciej do Poradni Zdrowia Psychicznego, psychologa lub psychiatry, ponieważ być może jest to depresja i należy ją zacząć leczyć też i farmakologicznie. Podała pani niewiele informacji, więcej zapewne powie pani u psychoterapeuty. Pozdrawiam

Witam,
być może to rodzaj obrony psychiki przed nadmiarem informacji albo rodzaj niepewności,poczucia zdominowania przez innych,który ogarnia Cię w sytuacjach publicznych,podobnie,jak niektóre dzieci w klasie.Może spróbuj poszukać powodów zapisując się na wizytę u psychologa.
Pozdrawiam

Witam,

Czy prócz objawów, które Pani opisuje są jeszcze jakieś inne? Jak długo to trwa? Czy może wiązać się z jakimś wydarzeniem? (wypadek, traum, utrata bliskiej osoby itp.?).
Proponuję w pierwszej kolejności skonsultować się z neurologiem.

Pozdrawiam