Uczucie rezygnacji, zmęczenia i brak siły na codzienne czynności

Witam.Mam 6letnie dziecko jak i męża. Mój problem polega na tym, że od pewnego czasu, jestem totalnie zrezygnowana. Często chowam się po kątach i płacze tak mocno, ze potrafię w chwile później zasnąć z nienacka. Ogolnie czuję się zrezygnowana. Nie mam siły na podstawowe czyności w domu które zawsze chętnie wykonywałam. Czasem zadaje sobie pytanie czy jeszcze potrafie sie uśmechać. Natomiast pojęcia szcęścia jest mi coraz bardziej obce.

Podobne objawy mogą świadczyć zarówno o kryzysie jak i o poważniejszych zaburzeniach (np depresji). Zachęcam do podjęcia konsultacji z lekarzem psychiatra. Po diagnostyce zleci odpowiednie działanie (farmakoterapia, psychoterapia).