Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Uczucie rozdrażnienia, niepokoju i lęk

Mam różne dolegliwości. Jestem rozdrażniona, czuję lęk i niepokój, często płaczę z bezsilności. Odczuwam kłucie w okolicy serca, jakieś niewielkie bóle, trudno jest mi się zrelaksować, żyję w ciągłej obawie o moje zdrowie i życie. Mam trudności z zasypianiem, bo czuję wtedy jakbym mdlala i jestem jakaś odrealniona, boję się wtedy, że umieram. Wciąż mam wrażenie, że na coś choruję, badania mam w porządku. Ale ciągle odczuwam niepewność. Rano budzę się z lękiem i płaczem.
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Wady serca - kardiomiopatie wtórne

Kardiomiopatie zazwyczaj pojawiają się ze względów genetycznych. Istnieją jednak inne czynniki, które mogą je wywoływać. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na ten temat.

Witaj!
Proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu , zrobić badania aby wykluczyć medyczną stronę tematu a następnie omówić się do psychologa po poradę, ponieważ wiele symptomów z ciała może dawać odzwierciedlenie w psychice.
Pozdrawiam

Psycholog posiadający specjalizację z seksuologii.
0

Dzień dobry!

Proszę zgłosić się do psychologa oraz lekarza psychiatry np. w Poradni Zdrowia Psychicznego. Pani problemy mogą mieć charakter nerwicowy, lękowy, depresyjny. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy