Uczucie samotności po 25-latach małżeństwa

Dzień dobry .Nurtuje mnie takie pytanie nie mam w ogóle przyjaciół,mam tylko znajomych w pracy z którymi w ogóle się nie spotykam poza pracą.Rozmawiamy na wszystkie tematy osobiste ,nie mamy tajemnic przed sobą przynajmniej z mojej strony .Czuję się bardzo samotna w wolne dni od pracy nikt do mnie nie dzwoni ,nie potrzebuje mnie .Jestem mężatką z 25 letnim stażem ,moje dzieci są dorosłe ,mają swoje życie ,mąż ma swoich kolegów i swoje hobby (wędkarstwo )a ja siedzę sama w domu i czytam książki

Dzień dobry,

Proszę znaleźć psychoterapeutę w swojej okolicy i udać się na konsultację, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza