Uczucie skakania brzucha i drgania nogi

Witam, Od kilku dni boli (nawet nie mogę tego nazwać do końca bólem, dziwne uczucie jak bym coś miała pod tym brzuchem po prostu) mnie z prawej strony brzuch nad biodrem i zarazem na plecach. Kilka razy dziennie mam uczucie „skakania” brzucha, czasem drga też noga i oczy (skakanie brzucha porównywalne do drgania powieki). Lekko cierpnie mi prawa noga, jak również pobolewa mnie ręka, szyja, czasem mam wrażenie, że taki „prąd” przechodzi mi z tylu głowy i oczy czasem mnie kłują. Dodam, że mam twardy stolec 2/3 razy dziennie. W tamtym tygodniu miałam rozwolnienie oraz jestem przeziębiona od kilku dni. Jutro wybieram się do lekarza. Bardzo proszę o informacje, co to może być. Dziękuje

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Aby wyjaśnić pochodzenie tych niespecyficznych objawów na początek radziłbym wykonanie kilku podstawowych badań: morfologia, elektrolity, aspat, alat, tsh, USG brzucha oraz RTG klatki piersiowej. Dalsze postępowanie w zależności od wyników badań. Pozdrawiam.