Uczucie sterowania przez osoby trzecie

Powiedziałbym że to zupełnie dobre miejsce by o tym porozmawiać, TYM BARDZIEJ, że takie osoby kwalifikuje się na podstawie niewytłumaczalnych głosów sterujących w głowie, zachowań poza kontrolą, zaburzeń emocjonalnych jak w schizofrenii paranoidalnej a jednak to tylko objawy które sztucznie stymulują osoby trzecie... To jest bardzo ciekawy problem, o którym lekarze nie chcą nic słyszeć.. Unikają rozmowy.. a ofiar wciąż przybywa, oprawcy czują się bezkarni bo lekarze nie stają po stronie poszkodo

Lekarze zawsze stoją po stronie pacjenta i starają się mu pomóc. Doznania, o których Pan pisze zdecydowanie wymagają leczenia. Poczucie ingerencji z zewnątrz budzi lęk, uczucie zagrożenia, nie da się funkcjonować w takim stanie. Leczenie stwarza możliwość odzyskania krytycznej oceny tego co rzeczywiste, a co związane jest z nadmierną wrażliwością. Nie warto cierpieć w sytuacji kiedy medycyna daje szansę na normalne życie.