Uczucie strachu i nadpobudliwość

Witam mam bardzo dziwny problem od jakiegoś czasu jestem bardzo wystraszony, a jestem osobą nadpobudliwą i byłem owinięty pępowiną lekkie nie dotlenienie mózgowe, jestem nie co cofnięty w rozwoju i od dwóch tygodni mam dziwny problem powtarzam jedno słowo non stop potem za kilka dni później następne a dziś mam taką fazę, że każde słowo jak mnie złapie to powtarzam takie słowa; zamordował kocią mordę zabójstwo kota, Koktajl, fryzjer, Matka. i mowię koniec z ty a za 5 minut to samo. błagam o pomoc

Proszę udać się na wizytę do lekarza neurologa i psychiatry, a w związku z uczuciem strachu i nadpobudliwości polecam również kontakt z psychoterapeutą, który pomoże Panu poradzić sobie z napięciem.

Pozdrawiam