Uczucie strachu i przygnębienia u 24-latki

Witam jestem matka dwoch malych dzieczynek ciagle siedze w domu maz pracuje calymi dniami nie mam znajomych nikt mnie nie odwiedza czasem raz na 2 tyg czuje ciagly smutek jestem jakby przestraszona ... Mieszkam za granica ciagle czuje strach i to ze wpewnych momentach nachodzi mnie strach i przypominaja mi sie zle dla mnie doznania np. to ze kolezanka oskarzyla mnie o plotki to ze tesciowa nie chciala byc u nas na weselu i inne...ciagly strach i smutek zarazem .

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy polskojęzycznego psychoterapeutę/psychologa i udać się na wizytę.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza