Uczucie strachu i ucisku w penisie w nocy

Witam, Jestem w stałym związku, ale przez to że kiedyś zraniłem żonę nie chcę mieć kontaktów z innymi kobietami. Gdy jest przerwa między stosunkami np.1tydz. budzę się nerwowo w nocy czując ucisk i tak jakby miała sperma wylecieć,lecz nic nie leci,nie ma wtedy podniecenia tylko strach.Nie zawsze są to sny erot.Często są to sny na tle nerwowym np że flirtuje z inna i ranię tym żonę.W dzień jest podobna sytuacja z takim uczuciem przez strach. Czy taka reakcja org. jest tylko wynikiem nerwów?

Dzień dobry,

Nie jest możliwe udzielenie odpowiedzi przy tak niewielkiej ilości informacji.
Namawiam jednak na osobistą konsultacje (a być może i podjęcie leczenia) z psychoterapeutą w swojej miejscowości.