Uczucie szarpnięcia w głowie i wynik badania elektroencefalograficznego

witam .Codziennie mam szarpnięcia w głowie , po czym mi słabo i zwalnia mowa.Mój wyni badania elektroencefalograficznego; w okolicach czołowych synchronicznie rejestruje się poronny zespół fali ostrej z wolną o amplitudzie do 77uV Orzeczenie tego badania to : zapis z obecnością jednokrotnej zmiany napadowej w okolicach czołowych. Czy mogę prosić o wyjaśnienie co mi jest .Nie moge pracowac ani wykonywać żadnych spraw a mam dziecko i sama je wychowuję i niepracuję .

Szanowna Pani samo badanie EEG nie wyjaśnia przyczynę wspomnianych dolegliwości należy zgłosić się do neurologa celem badania i ewentualnego skierowania na inne badania diagnostyczne, pozdrawiam.