Uczucie ukłucia w gardle podczas jedzenia

Witam mam pytanie na temat taki ze wczoraj jadłem pieczonego kurczaka przełykajac poczułem ukłucie albo nawet jakies zadrapanie i do dzic boli mnie gardło w tym miejscu co robic czy to przejdzie samo czy mam sie zgłosic z tym do lekarza dziekuje i Pozdrawiam.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie. Być może powodem dolegliwości było uszkodzenie błony śluzowej przełyku przez fragment przełykanego pokarmu. Jeżeli dyskomfort jest uciążliwy proszę zgłosić się do lekarza.