Uczucie wegetacji i problemy z wysławianiem się

witam. Nie odnajduje sie w zadnej sytuacji, przez brak jakby mowy.Widze z filmow jak ludzie mowia, ja tylko milcze.Czy zwyciezca nie zyczy sobie zdjecia, podejdz do nas itp, nic mi nie przychodzi takiego do glowy, jakbym wegetowala, nikt mnie nie zapraszal od dziecka nigdzie, bo bylo brak mowy,patrzalam milczalam,ktos cos zapytal a ja nic, to nie moja zla wola, nie umie, nic nie przychodzi do glowy,zapominam dat urodzin rodzicow,urywa sie to co ktos mowi,nic nie kapuje, nie domyslam sie.

Witam, jeżeli dalej będzie Pani wyłącznie wegetować nic się nie zmieni,proszę dać sobie szansę na zmianę i rozpocząć leczenie u lekarza psychiatry i psychologa Pozdrawiam