Brak chęci do życia, zagubienie, myśli samobójcze u młodej osoby

Witam! Jestem 20 letnią dziewczyną. Zawsze byłam pełna energii, radosna. Od roku to się zmieniło. Nie mogę się odnaleźć, czuję się zagubiona, jestem rozdrażniona, żyję w ciągłym stresie. Nie potrafię poradzić sobie sama ze sobą. Źle wybrałam studia, popadłam w problemy finansowe. Nie mogę sobie z tym poradzić. Miewam myśli samobójcze. Nie mam do kogo zwrócić się o pomoc, wiem, że jeśli sobie nie poradzę to stracę wszystko... Co robić?

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy lekarza psychiatrę i/lub psychoterapeutę, którzy w kontakcie osobistym ocenią jaka forma leczenia jest dla Pani najlepsza. Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ).