Uczucie zalegania moczu w cewce moczowej.

Witam! Od kilku dni mam dziwne uczucie zalegania moczu w cewce moczowej. Wykonałem badanie ogólne moczu i posiew. Posiew jest ujemny, a badanie ogólne idealne. Wszelkie związki nieobecne, krwinki białe 0-1, czerwone 0-1-2. Wystąpił również napad stanu podgorączkowego na ok. 4 godziny, biegunka i ból gardła. Zmian skórnych brak, wydzieliny z penisa brak, pieczenia przy oddawaniu moczu brak, zmian w okolicach ujścia cewki brak. Czy wskazanie może być na chorobę STI STD? Dziękuję za odpowiedź.
MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Objawy mogą mieć związek z infekcjami przenoszonymi drogą płciową, można wykonać jeszcze badania w kierunku rzeżączki i chlamydiozy. Takie objawy mogą też wystąpić w ostrym zapaleniu prostaty.
Proszę porozmawiać z urologiem po wykonaniu tych badań.
Pozdrawiam WK

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy