Uczucie zamroczenia przy szybkim wstawaniu

Od jakiś 3 dni mam dziwne zjawisko. Otóż jest to odczucie identyczne jak kiedy czasem nas zamroczy przy szybkim wstawaniu, ale występuje tylko w jednym oku (po prawej stronie) i generalnie trwa przez 3/4 dnia. Nieważne czy siedzę, czy stoję - po prawej stronie cały czas mam lekko zamroczony obraz (do tego delikatnie czuję coś po prawej stronie z tyłu głowy - nie nazwę tego bólem, bo jest zbyt delikatne). Co jakiś czas ustępuje, ale jak już wspomniałem - trwa przez większość dnia. Co mi jest?
MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu

Rozwój intelektualny dziecka autystycznego

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rozwoju intelektualnym dziecka z autyzmem.

Małgorzata Panek
69 poziom zaufania

Pana objawy są niepokojące. Czy wypija Pan min 2 l płynów dziennie? Czy kręci się w głowie po przyjęciu pozycji stojącej? Proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam

0
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza okulisty, najlepiej jak najszybciej.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy