Uczucie zamroczenia przy szybkim wstawaniu

Od jakiś 3 dni mam dziwne zjawisko. Otóż jest to odczucie identyczne jak kiedy czasem nas zamroczy przy szybkim wstawaniu, ale występuje tylko w jednym oku (po prawej stronie) i generalnie trwa przez 3/4 dnia. Nieważne czy siedzę, czy stoję - po prawej stronie cały czas mam lekko zamroczony obraz (do tego delikatnie czuję coś po prawej stronie z tyłu głowy - nie nazwę tego bólem, bo jest zbyt delikatne). Co jakiś czas ustępuje, ale jak już wspomniałem - trwa przez większość dnia. Co mi jest?

Małgorzata Panek

Pana objawy są niepokojące. Czy wypija Pan min 2 l płynów dziennie? Czy kręci się w głowie po przyjęciu pozycji stojącej? Proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza okulisty, najlepiej jak najszybciej.