Uczucie zapadnięcia klatki piersiowej a EKG

Witam, od pewnego czasu towarzyszy mi dziwne uczucie wewnątrz organizmu. Cieżko jest mi to określić. Mam wrażenie jakby zaczynało sie w okolicy serca i podchodziło aż do przełyku w miejscu gdzie znajduje sie tzw "rowek", takie jakby "mrowienie", chwilowe uczucie zapadnięcia się klatki, jednak oddycham normalnie. Powoduje to u mnie, że muszę od razu odkaszlnąć jakbym chciała coś wydalić ze środka. Dodam, że wyniki badań ogólnych i Ekg mam w porządku.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który po osobistym badaniu wskaże dalsze postępowanie diagnostyczne. PozdrAwiam

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Być może Pani dolegliwości są związane ze zmianami w obrębie kręgosłupa - proponuję skonsultować się z lekarzem POZ, który zdecyduje o dalszym postępowaniu.