Uczucie zapchanego nosa, trudności z oddychaniem i duszności u alergika

Witam ! jestem alergikiem ,oprócz innych problemów z tym związanych ,największym jest często zapchany nos .Nigdy nie mam kataru,że cieknie mi z nosa,ja mam ciągle suchy zapchany nos z obrzękiem ..Strasznie mi z tym żle ,ciężko się oddycha ,miewam duszności .Używam otriwin ,,ale zbyt częste używanie powoduje zniszczenie śluzówki nosa,wtedy konkretnie nasila się obrzęk i nawet lekkie krwawienia z nosa .Pomagam regenerować śluzówkę euforbium na razie,.bezskutecznie ,proszę o radę
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Lek euforbium to lek homeopatyczny przez co jego skuteczność jest bardzo niewielka. Proponowałbym zastosować leki z grupy przeciw histaminowych czyli p/ alergicznych np Zyrtec.