Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 6 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Uczucie zapchanego nosa, trudności z oddychaniem i duszności u alergika

Witam ! jestem alergikiem ,oprócz innych problemów z tym związanych ,największym jest często zapchany nos .Nigdy nie mam kataru,że cieknie mi z nosa,ja mam ciągle suchy zapchany nos z obrzękiem ..Strasznie mi z tym żle ,ciężko się oddycha ,miewam duszności .Używam otriwin ,,ale zbyt częste używanie powoduje zniszczenie śluzówki nosa,wtedy konkretnie nasila się obrzęk i nawet lekkie krwawienia z nosa .Pomagam regenerować śluzówkę euforbium na razie,.bezskutecznie ,proszę o radę
ponad rok temu

Jakie zwierzę będzie odpowiednie dla alergika?

Kochasz zwierzęta, ale zdiagnozowano u ciebie alergię? Spróbuj wybrać takiego pupila, który nie będzie działał uczulająco. Miłośnicy kotów powinni wybrać nevę masquarade lub kota syberyjskiego. Sprawdzą się także rasy gubiące mniej sierści, między innymi devon rex lub cornish rex. Istotny jest też kolor ? mniej uczulający będzie biały pupil.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Lek euforbium to lek homeopatyczny przez co jego skuteczność jest bardzo niewielka. Proponowałbym zastosować leki z grupy przeciw histaminowych czyli p/ alergicznych np Zyrtec.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy