Uczucie, że coś mnie męczy

Witam Co jakiś czas się źle czuje tak naprawdę nie wiem jak to uczucie opisać jest mi po prostu źle nic mnie nie boli, nie denerwuje itd. Najtrafniejsze było by chyba określenie, że mnie coś męczy np. jak jechałem samochodem męczyło mnie radio, drgania, zakręty. Kiedy sie źle czuje musze po prostu iść do domu. Łapie mnie to około raz na dwa dni i trzyma różnie 30s-30 min. Zawaliłem przez to szkołę bo praktycznie przestałem wychodzić z domu. Co mi jest ?

Dzień dobry,

Pana dolegliwości można diagnozować wyłącznie w kontakcie osobistym ze specjalistą, a jeżeli będzie to "konieczne" to odpowiednio leczyć. Stąd jak najbardziej namawiam na taką konsultację - u lekarza psychiatry lub psychoterapeuty, np.: w Poradni Leczenia Nerwic, PZP lub prywatnie.

Witam. Nie wiem, jak się nazywa to, co przysparza Panu tyle cierpienia - bo nie da się postawić sensownej diagnozy bez osobistego zbadania pacjenta. Zalecam zgłoszenie się na konsultację do psychiatry. Pozdrawiam.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza