Uczucie zimna i drżenie wewnątrz ciała a przyjmowanie leków na ataki lękowe

Leczę się rok ale od dwóch miesięcy przyjmuje na zburzenia lękowe ,lęk przed śmiercią coaxil 3x dzien. po tabl. xanax 0,5mg 2-3 x dzien.po tabletce. Od paru dni mam taką wewnętrzną delirkę, jest mi bardzo zimno, czuję drżenia wewnątrz ciała i bóle głowy. Czy to od tych leków?Poprawy nie zauważyłam, nadal dochodzi do ataków lękowych. Nieraz jest jeden, a nieraz parę na dzień. W ciągu tygodnia może jeden dzień jest normalny. Chodziłam na terapię,nie pomogła. Wizytę u psychiatry mam za 2 tyg.

Witam,

Leki nie zmniejszą lęku przed śmiercią, są to problemy egzystencjonalne, które dotyczą każdego z nas. Terapia wymaga czasu, być może terapia w podejściu poznawczo-behawioralnym była by pomocna?
O wszystkich skutkach brania leku powinna Pani poinformować swojego lekarza psychiatrę.