Uczucie zimna, rozpierające bóle w łydkach, wypadanie włosów i wysypka na wewnętrznej stronie dłoni

Odbieranie zimna kilka razy mocniej niz wszyscy (w zimie 2 pary spodni i welniane getry a mimo tego sie trzese), rozpierajace bole w lydkach (jakby napompowane woda mialy peknac), rwace bole zyl w lydkach (zwlaszcza jedna zyla w jednym miejscu - tam zawsze boli bardziej), wypadanie wlosow w ogromych ilosciach a ostatnio rowniez dziwna wysypka na wewnetrznej stronie dloni, po kilku dniach skora wyschla tak, ze zaczela pekac, opuszki wygladaja jak pociete nozem. O czym to swiadczy? Z gory dziekuje

Małgorzata Panek

Pana objawy mogą świadczyć o niewydolności krążenia obwodowego. W przypadku zimna naczynia obkurczają się i przy zaburzeniach przepływu powoduje to niedokrwienie części dystalnych tj. dłoni, stóp , uszu czy nosa.
Proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam