Uczucie zimnego powietrza w nosie

Witam Od 3 miesiecy czuje zimne powietrze w nosie tak jak bym oddychala zimnym powietrzem i nos nie ogrzewal go dodam ze sprawia mi to bol stosuje masc rinopanteine psikam sola morska czasami plukam zatoki ale i to niepomaga

Nie psikaj solą morską bo to szkodzi i wysusza błony śluzowe dróg oddechowych. Jak sama nazwa wskazuje sól morska jest dla śledzi. Dla ludzi jest tylko sól fizjologiczna 0,9 %. I nie płucz żadnych zatok to oszustwo reklam TV i radia.