Uczucie zmęczenia a prawdopodobieństwo ciąży

Mam pytanie. Jestem ciekawa czy jest to możliwe abym była w ciąży. Okres miałam 28-30 marzec a 11 kwietnia współżyłam.Dodam że moje cykle są nieregularne (28 dni a czasami nawet 36 dni). Od 2 dni czuje się troche zmęczona, wejście do pochwy jest nieco jakby rozpulchnione, nie mam wyraźnej owulacji, nie mam ochoty nic jeść, często oddaje mocz i czasami pobolewają mnie jajniki i tył pleców. Czy możliwe jest że zaszłam w ciąże i tak szybko odczuwam takie dolegliwości? Bardzo proszę o pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Istnieje pewna szansa na ciążę w tej sytuacji. Trudno określić dokładnie kiedy wypadały dni plodne, ze względu na nieregularność cykli. Wskazane jest wykonanie testu ciężarowego.