Uczucie zmęczenia oraz bóle mięśni i głowy u 26-latki

Od jakiegoś czasu mam ciagle uczucie zmeczenia brak sił bóle mięśni i glowy. Nie mam również apetytu jem co prawda minimum trzy posilki dziennie ale są one bardzo małe. Do tego dochodzą mi ataki gorąca i zimna. Robilam badania na cukrzyce i inne podstawowe wyszly dobrze jednak nie wiem co mam ze sobą zrobić bo mam półtora roczne dziecko które potrzebuje uwagi. Proszę o jakąś poradę co mogę dalej ze sobą zrobić.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Zalecałbym zbadanie: morfologii, elektrolitó TSH, CRP, USG brzucha oraz RTG kl. piersiowej. Następnie z tymi wynikami zalecałbym udanie się do internisty. Pozdrawiam.