Uczucie zwolnienia rytmu serca a EKG i Holter

Uczucie zwolnienia rytmu serca Od pewnego czasu czuje jakby serce wolniej zabiło raz lub dwa razy trwa to przez 2 do 3 sekund a potem wraca do swojego rytmu. Mam 27 lat (kobieta) Czy to coś poważnego? czy jak EKG wyjdzie dobre to czy warto robić dodatkowe badania np; holter?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście EKG nie zawsze wykazuje podobne zmiany. Holter to dobre rozwiązanie.