Udawanie stosunku w jeziorze a ryzyko ciąży

podczas kąpieli w jeziorze imitowaliśmy z partnerem ruchy seksualne. On miał szorty do kolan, a ja bikini, twierdzi, że nie miał wytrysku, wszystko trwało ok 2 minut, ale mnie spóźnia się okres... czy coś mogło się wydarzyć? a w związku z tym "opóźnieniem" chciałam dodać, że w tym miesiącu miałam sporo stresu i zmieniłam odrobinę dietę.... mimo wszystko ta myśl nie daje mi spokoju, dlatego proszę o szybka odpowiedź
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście nie mogę wykluczyć zajścia w ciążę, chodź to raczej niemożliwe. Prawdopodobnie opóźnienie się okresu związane jest ze stresem i zastosowaną dietą. Gdyby okres nie pojawił się warto zgłosić się do ginekologa.