Uderzenie czołem w ścianę a bóle głowy i lekkie mdłości

W piątek 29.11.2013 uderzyłem przodem głowy (górną częścią czoła) w ścianę. Nie straciłem przytomności i wszystko pamiętam. Po urazie miałem niewielki guzek oraz czerwoną „plamę” w miejscu urazu i lekko leciała z tego krew. Miałem też objawy, bóle głowy, lekkie mdłości (tylko nie wiem czy ich sobie nie wmawiałem), potem lekkie chwilowe zawroty głowy, byłem otępiały, oraz jakby oczy „ciągnęły” w prawo lub lewo. Nie miałem jak zgłosić się do szpitala i chodzę z tym do teraz. ,

Jeżeli aktualnie czuje się Pan dobrze ,nic nie dolega,bóle ustąpiły i funkcjonowanie

codzienne nie sprawia problemu to nie ma konieczności wizyty u specjalisty.

W innym wypadku jest ona wskazana.

Pozdrawiam