Uderzenie tyłem głowy o asfalt i pęknięcie kości podpotylicznej

Dzień dobry Miałem wypadek, uderzyłem tyłem głowy o asfalt pekniecie kości podpotylicznej,krwiak móżdżku jestem po kraniektomi.Po wypadku stracilem smak i wechu.Węchu nie odzyskałem do dziś 70 dni po wypadku.Czy jest szansaze jezcze powroci bo czytalem że biegna tam nerwy czuciowe. Pozdraiwma

Niestety nie ma reguły co do odzyskaniu węchu i smaku niekiedy może poprawić się nawet po wielu miesiącach, pozdrawiam.