Układ komorowy nieznacznie niesymetryczny (węższy po stronie lewej - norma rozwojowa}
Witam, Moja siostra miała robioną tomografie komputerową. Wyszło, że w prawej okolicy potylicznej torbiel pajęczynówki wielk. 15x18 mm Układ komrowy nieznacznie niesymetryczny (węższy po stronie lewej - norma rozwojowa. Czy to jest bardzo niebezpieczne? Jak wygląda leczenie?

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurochirurga. Podobne zmiany mogą stwarzać pewne niebezpieczeństwo dla zdrowia.