Układ komorowy nieznacznie niesymetryczny (węższy po stronie lewej - norma rozwojowa}

Witam, Moja siostra miała robioną tomografie komputerową. Wyszło, że w prawej okolicy potylicznej torbiel pajęczynówki wielk. 15x18 mm Układ komrowy nieznacznie niesymetryczny (węższy po stronie lewej - norma rozwojowa. Czy to jest bardzo niebezpieczne? Jak wygląda leczenie?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurochirurga. Podobne zmiany mogą stwarzać pewne niebezpieczeństwo dla zdrowia.