Ukłucie podczas wsadzenie penisa do pochwy i poranne krwawienie

witam.w srode skonczyl mi sie okres,w czwartek uprawialam seks ze swoim chlopakiem i podczas gdy mocno wsadzil penisa odczulam uklucie w srodku a rano krwawilam,co to moze oznaczac?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie doszło do mechanicznego podraznienia błony śluzowej. Warto jednak zaznaczyć iż jezeli był to stosunek niezabezpieczpny istnieje ryzyko zaplodnieina.