Ukruszenie szkliwa na górnej siódemce

Mam wrażenie, że z boku na górnej 7 ukruszyło mi się nieco szkliwo. 6 była usuwana niedawno. Oczywiście pójdę do stomatologa ale czy takie ubytki, ukruszenia szkliwa da się jakoś odbudować, zregenerować? A może szkliwo się naturalnie regeneruje? Dziękuję za wskazówki:)

Dzień dobry, niestety szkliwo nie regeneruje się. Niewielkich ubytków czasem wcale się nie odbudowuje, tylko wygładza ostre brzegi. Ale muszą to być naprawdę minimalne ubytki. W pozostałych przypadkach robi się wypełnienie kompozytowe.