Umiarkowanie poszerzone przestrzenie podpajęczynówkowe w okolicy czołowej

dzien dobry.mam 53 lata od wielu lat tecze sie z powodu czerniaka. od okolo roku mam problemy z widzeniem, ograniczone widzenie oko lewe i lekki niedowlad prawej nogi, nikt nie potrafi powiedziec co mi jest. TK glowy 2002r.cechy zaniku korowego w obrebie struktur mozdzku i platow czolowych. TK glowy umiarkowanie poszerzone przestrzenie podpajeczynowkowe w okolicy czolowej, skroniowej oraz tylnej jamie czaszki. co robic dalej?

Badanie z 2002r biorąc pod uwagę Pani obciążenia jest już nieaktualne. Same zaniki nie są niczym groźnym, należy jednak sprawdzić skąd się biorą zaburzenia neurologiczne. Tutaj badanie MRI jest niezbędne.
Czerniak musi być kontrolowany przez onkologa.