Umówienie wizyty z diabetologiem przy cukrzycy ciążowej

Witam jestem w 29 tygodniu ciązy, lekarz ginekolog zlecił mi badanie krzywej cukrowej. dzisiaj po odebraniu wyników okazało się że mam cukrzycę ciążową. Gdzie powinnam się teraz udać do ginekologa po skierowanie do diabetologa czy od razu umówic się na wizytę bez skierowania

Jan ZajÄc

Witam. Ciąża powikłana cukrzycą, tak jak każda ciąża powinna być w całości pod kontrolą ginekologa. To on powinien zalecić Pani odpowiednie leczenie bez konieczności wizyt u innego lekarza.