Unikanie seksu rok po ślubie

Witam, Mam 26 lat i od ponad roku jestem mężatką. Problem z jakim się borykam to taki, ze Moj mąż nie uprawia ze mna seksu, się wiem ze regularnie sie masturbuje i regularnie odbiedza strony porno i pań do towarzystwa. Ja juz z tym się nie radze, popadam w straszy smutek i przygnebienie. Co mam zrobic? Nadmienie jeszcze ze moj mąż oczekuje ode mnie, ze ja bede "robila mu dobrze". Ale moje potrzeby go nie interesuja. Aha, i jeszcze jedno, mąż w ogóle mnie nie przytula, ja musze sama. Pomocy, rady

Zdecydowanie "coś jest na rzeczy" - problemy w sferze seksualnej są zazwyczaj jedynie odbiciem innych problemów, które są w małżeństwie. Wydaje mi się, iż będzie Państwu potrzebna terapia małżeńska, na której mąż powie dlaczego unika zbliżeń z Panią i nie dba o Pani emocjonalne i seksualne potrzeby, a Pani z kolei przepracuje związany z całą tą sytuacją smutek i przygnębienie (które na pewno również oddziałują na wasz związek). Proszę nie czekać, gdyż problem może się z czasem pogłębiać. Pozdrawiam.