Uogólniona wypuklina dyskowa z kompresją brzusznej powierzchni
Dzien dobry otrzymalem wyniki rezonansu w ktorym napisano.Krazki miedzykregowe L3-L4,L4-L5 i L5-S1odwodnionez obnizeniem wysokosci L4-L5iL5-S1.w obrebiekrazka miedzykregowegowidoczna jest uogolniona wypuklina dyskowa z kompresja brzusznej powierzchni worka oponowego i obu korzeni nerwowych.w obrebie krazka miedzykregowegoL5-S1widoczna jest protruzja dyskowa tylna srodkowa z kompresja brzusznej powierzchni worka oponowego.Jestem rok po operacji i mam zalozony implant HELIFIX.Moje pytanie,jest ok.

MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie,. Wynik badania nie jest do końca prawidłowy. Są zarówno cechy choroby zwyrodnieniowej jak i skutki przeciążenia. Ucisk na worek oponowy może powodować dolegliwości bólowe.